Йде підготовка до проекту « Зелене яблуко «

Для того , щоб проект « Зелене яблуко» дав гарні результати , то виробникам треба дати гарні знання . А де можна отримати ці знання ? Зараз агроном в Україні має мінімальну заробітну плату на рівні 1000 доларів . Правда, не завжди офіційно . І послуги спеціалістів дуже дорогі . Ми шукаємо таких , хто допоможе нам безплатно . І є такі , хто погодився нам допомогти .

Ці знання і технології мають компанії , що виробляють засоби захисту . Такою компанією є ТОВ « Самміт – Агро Юкрейн « ( www.summit-agro.com.ua ) Ця компанія є представником Сумітото Корпорація ( Японія) . А в цю корпорацію входить 15 фірм , що виробляють засоби захисту рослин по всьому світу.

І ми пояснили цій компанії , що хочемо посадити невеликі сади ( 10-20 соток ) для багатодітних родин , попросили дати нам консультації по захисту саду . Компанія вирішила нам допомогти і передала вже готові технології захисту саду . Для передачі цих технологій в Закарпатську область приїхав представник компанії Олег Федишин ( на фото ) і передав в дар багатодітним родинам 20 технологій .

Ці технології ми будемо передавати тим , хто буде садити сад . Також ми домовилися про те , що пан Олег проведе безкоштовне навчання з нашими родинами безпосередньо перед посадкою саду і пояснить , що треба робити .

А хто цікавиться цими технологіями , можемо дати для навчання в нашому офісі .

З повагою, ОО


 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер