Нові препарати від Саміт Агро Юкрейн

18 лютого 2014 року в комплексі відпочинку « Жайворонок « м Берегово дві компанії проводили навчання з виробниками області, що вирощують зернові культури . Це компанія Ураліс (виробник посівної кукурудзи, соняшнику ,тощо ) та компанія Саміт Агро Юкрейн ( представник 15 компаній виробників пестицидів ) . Це компанії, що входять в десятку лідерів по цим продуктам в Україні.

Основна мета навчання – показ кращих гібридів кукурудзи французької селекції , особливості вирощування в нашій області та захист від бур'янів. Тому основну увагу в цій статті ми звертаємо на захист від бур'янів .

Два роки тому компанія Сумітомо Корпорейшен запатентувала новий гербіцид Астрел Плюс . В Закарпатській області даний препарат не використовувався , а тому в цьому році препарат ми хочемо провести випробування.

 

Препарат має унікальні властивості , а саме . Він складається з трьох компонентів : ацетохлор ; тербулазин та фурізалол. Ці компоненти підвищують дію препарату і майже не залишають бур'янів.

Препарат грунтової дії . Застосовується до посіву , під час посіву і після посіву . Але до сходів культури . Препарат не потребує загортання грунту. Доцільно при засусі загортати на 3-5 сантиметрів . Висока результативність дії препарату залежить від якості обробки грунту . Можливе застосування у випадку необхідності і при появі кукурудзи , але у фазі до трьох листочків .

Норма внесення 3,5 літри на гектар . Це приблизно 450 гривнів . В основному знищує однорічні, дводольні та злакові буряни ( куряче просо, лобода, щириця та амброзія ) .

Але це не єдина новинка від цієї компанії . До цього препарату для підвищення ефективності додається прилипач Роубек , зареєстрований в Україні в 2013 році. Цей препарат утворює на поверхні грунту плівку і не дає гербіциду випаровуватися ,. За рахунок плівки затримується поява бурянів . Ціна на 1 гектар – 50 грн .

Разом 450+50= 500

Не треба забувати ,що після внесення гербіциду та прилипала не потрібно проводити міжрядні обробітки ( культивація ) . Ця операція різко зменшує ефективність препарату . Тримає 10-12 тижнів .

На демонстраційних полях кукурудза була чиста від бурянів на протязі всієї вегетації . В 2014 році ці препарати будуть випробувані в наших умовах . А результати випробувань будуть опубліковані в газеті та на сайті фонду.

Дорадник , Новак Андрій.

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер