Огірки фірми YUKSEL

В 2012-2013 роках на базі п'яти багатодітних родин закінчилося випробування гібридів огірка фірми YUKSEL Капрікорн F1 і Мозаїк F1. Чесно кажучи , я був обережним , тому що до кінця не був упевнений : чи справді це успіх , або ж погодні умови 2012 дозволили отримати в першому і в другому обороті прекрасні результати.

Необхідно був час перевірити ще раз свої досліди в 2013 році . І цього року ми заклали розширений експеримент вирощування гібридів Капрікорн F1 і Мозаїк F1.Для цього в 2013 році ми знову надали на випробування багатодітним родинам гібриди огірка Капрікорн F1 і Мозаїк F1 . У першому обороті висадка проводилася з контейнерів у фазі трьох - початку четвертого листа , тобто в оптимальній фазі розвитку . Адже всім , хто займається огірками відомо , що переросла розсада не тільки гірше приймається , але й надалі не забезпечує повноцінний урожай .

Так само хочу нагадати тим , хто це знає і попередити тих , для кого огірок новинка , що огірок - культура «теплих ніг». Це перше і одне з основних правил кожного огірочника . Ідеально проводити висадку розсади , коли температура ґрунту вище +16 градусів Цельсія. Крім того при висадці багато допускають жахливу помилку , сильно поглиблюючи рослина . Цього робити ні в якому разі не можна. Воно має бути посаджено таким чином , що б верхня частина вмісту субстрату контейнера була або в один рівень із землею або ж на 0,5 см вище. Повірте мені , при такому способі висадки Ви йдете від прикореневих випадів і постійного ремонту ваших насаджень. При висадці використовуємо 10 г Органічно - мінеральні добрива на одну рослину в лунку і по поливаємо РОСТ концентратом ( 5 * 5 * 5) + Секвіктал 1 + Байкал ( Пропорційно на 1000 літрів води 1л +0,5 л +1 л). Все це дозволяє зробити хороший старт за умови , що рослина будуть рости не тільки у висоту , але в основному виконувати основне завдання - наростання провідної системи , тобто ріст стебла в товщину. Адже не секрет , що багато недосвідчених овочівники прагнуть якнайшвидше вигнати рослина на шпалеру , ігноруючи товщину стебла. Це друга груба помилка , так як надалі ніяким шляхах ви не зможете розширити провідну систему , і в період плодоношення обмін поживними речовинами між надземної і підземної системами буде недостатнім для забезпечення хорошого врожаю. Порушення балансу обміну неодмінно призведе до розвитку хвороб .

Третя груба помилка - початкові рясні поливи . Вони чреваті знову ж розвитком кореневих і прикореневих гнилей , але найнебезпечніше це те , що в даному варіанті коренева система розвивається слабо , поверхово. Надалі такий корінь не зможе повноцінно забезпечувати рослину вологою і поживними речовинами , що призведе до недоотриманий врожаю в кращому випадку на одну третину , а то й на половину , а так само до періодичних скидах зав'язі . Після посадки постарайтеся якомога довше не поливати свої рослинки , а вологість ґрунту дивіться не на поверхні грунту , орієнтуючись на її візуальне підсихання , а не полінуйтеся , і в районі висадки рослин регулярно розривайте грунт на глибину до 25 см. Якщо в цьому шарі є волога , то корінь її знайде і буде потужно наростати. Тим самим ми і створимо потужну підземну « комору ».

Вже третій рік вирощує в себе гібриди фірми YUKSEL пан Молнар Бейла ( Четово ) . Ось його думка про ці гібриди

Новак Ондраш

На фото : розсада огірків фірми YUKSEL в господарстві пана Молнар Бейла


 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер