Допомога Enza Zaden нашим родинам

Для того , щоб давати консультації нам треба вивчати всі нові сорти , які кожен рік з'являються у світі . З цією метою ми просимо насіннєві компанії надати нам нові сорти овочів для випробування . А ще ми просимо надати нам самим кращим родинам насіння того, щоб ми давали це насіння ,як премію за гарну роботу . Не всі компанії хочуть йти на такі витрати , але Enza Zaden завжди допомагає нам .

В цьому році ми отримали від них 9 гібридів помідора, 7 огірка і 3 кабачка. Всі були надані в три райони області для випробування . Огірки в цієї компанії завжди гарної якості . Як завжди, гарно себе показали Cedrik і Tumi . У відкритому ґрунті дуже гарно себе показала Derya . По смаковим якостям цей сорт один з кращих , що відмітили всі наші родини . Також гарно себе показали три гібриди, але вони ще не мають назву ,а лише номера .

По випробуванню помідорів ми напишемо статтю окремо, так як там ще йдуть випробування і точні результати ми можемо трошки пізніше .

А ще компанія не забуває про благодійництво . Так для родини Парада з Шаланок ( 4 дітей ) компанія вирішила надати пачку огірків Tumi . В цьому році вони вирощували цвітну капусту і помідори . Навесні вони хочуть висади огірки і ці помідори їм пригодяться . Це один із прикладів як треба робити допомогу . Ми даємо насіння ,технології, консультації ,але рахуємо , що гроші не можна давати .

Надав це насіння представник компанії в Західній Україні Василь Фельцан.

На фото :

Самий старший син Парада Василь отримує огірки Tumi в офісі Терра Деї

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер