Мікро-Мінераліс

Перед сезоном вирощування овочів власниця теплиці Ірина Барна отримала від представника ТОВ «Мінераліс Україна» мікродобрива для випробування. Мікродобрива Мікро-Мінераліс (овочеві), Мікро- Мінераліс (універсальний), Мікро-Мінераліс (фосфор-калій), Мікро-Мінераліс (калій), Мікро-Мінераліс (бор) були використані при вирощуванні розсади томатів та огірків.

Для виявлення впливу використаних мікродобрів на розвиток, стан рослин, були оброблені групи розсади томатів та огірків кожним з перелічених видів мікродобрив окремо, а також була залишена група розсади без обробки мікродобривами – контроль.

При застосуванні Мікро-Мінераліс (фосфор-калій) у розсади томатів спостерігалася наявність більш розвиненої кореневої системи відносно контролю та оброблених іншими видами мікродобрив.

Розсади томатів, оброблені Мікро-Мінераліс (овочеві) та Мікро- Мінераліс (універсальний) у меншій мірі були підвержені стресами під час короткочасних періодів нестачі вологи у ґрнті, знижень температур до критично низьких значень.

Розсада, оброблена Мікро-Мінераліс (калій), виявилася більш здоровою, з потужною, темнозеленою листвою відносно контролю.

Оброблена мікродобривом Мікро-Мінераліс (бор) розсада не відрізнялася своїм виглядом від контролю. Це, можливо,пояснюється забезпеченістю ґрунту теплиці мікроелементом бору.

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер