Біовіз 2

В попередній статті ми писали про те , що метою і логікою програми « Біовіз» є зменшення використання хімічних препаратів при вирощуванні овочів, особливо в теплицях. В теплиці є ідеальні у мови для розвитку шкідників і хвороб . Застосування хімічних препаратів є шкідливим для нас, навколишнього середовища і стає дедалі дорожчим, враховуючи те , що більшість препаратів виробляється за кордоном.

Кожен з нас знає, що вирощування овочів в теплиці є трудозатратним і дорогим . Тому ми хочемо в близькому майбутньому мінімально застосовувати хімічні препарати і використовувати новітні біо технології . При цій технології в овочах не буде залишків хімічних препаратів і важких металів . Цю мету передбачає технологія « біо віз « , яка передбачає використання декількох різних біо препаратів . На жаль, зміна культур в теплиці не вирішує основну проблему хвороб ( фузаріоз, вертиціаліоз ) . Маємо рухатися вперед .

Основну роль в цій технології відіграє посів сидератів - біла гірчиця. Вона дає велику зелену масу за короткий період вегетації ( 30-40 днів ). Під час вегетації ми розводимо на 20 л води 250 грам БТУ – біо комплекс і 5 грам препарату Гуміфілд і два рази обприскуємо. Дані обробки дають нам значний ріст зеленої маси .

У фазі бутонізації ми обробляємо білу гірчицю 1 літром біо деструктора + 100 грам гуміфілд на 1 тону води . Після обробки негайно скошуємо і закопуємо в грунт на глибину 25-30 сантиметрів . І тоді на протязі 30-45 днів в ґрунті йде повний розклад зеленої маси на органічні та неорганічні речовини. За рахунок цього підвищується вміст гумусу в верхньому шарі ґрунту , що замінює внесення гною.

Гірчиця є індикатором родючості ґрунту. Крім того, змінюється кислотність ґрунту, що є великою проблемою на Закарпатті. Використання цієї технології декілька років підряд побудує новий шар ґрунту , який є біологічно чистим. Кореневі виділення гірчиці виділяючи фітонциди, знищує кореневі гнилі і фузаріоз . Проблему стомлення ґрунту вирішується лише органічними технологіями .

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер