Біо віз

Ніколи не було стільки шкідників і хвороб у теплицях при вирощуванні овочів ,як це було навесні 2014 року. Істотну шкоду приносили грунтові шкідники і хвороби . Багато виробників ранніх овочів не отримали прибуток , а були і такі , що мали збитки. Фактично, за кілька днів блискавично рослини зів'яли і через короткий час загинули .

Ніколи не було стільки дзвінків з проханням про т консультацію, як навесні 2014 року .

Що сталося з рослинами ?

На жаль, практичну допомогу ми вже не могли надати, так як час був втрачений . Фузаріум ( вертиціліум ) гриби швидко розмножилися в теплицях . Не лише при вирощуванні огірків ві виникли ці проблеми . Навіть ті , хто хотів отримати прибуток на ранній квасолі , отримали хворобу фузаріоз , наслідком якої було зниження врожаю.

Головне , гриби з роду фузаріум знищують практично всі овочі .

Це означає, що в цих теплицях вирощувати овочі не можливо. Над цією проблемою ми давно працюємо , але вирішення цієї проблеми потребує цілого комплексу мір . Є ще одна вимога до цієї проблеми - технологія не має бути дорогою , не приносити шкоду навколишньому середовищу і зрозуміло ю кожному господарю , тобто це мала бути біо технологія. Тому що примі неня дорогих і шкідливих хімічних препаратів не ефективне економічно . Це означає , що до цих препаратів виникла стійкість або резистентність.

Тобто життя нас змусило розробити нову систему захисту від грунтових хвороб і ця технологія отримала від нас назву « біо віз «. Це значить, що не використовуємо сильні хімічні препарати , а лише біо препарати . За допомогою цих препаратів ми вирішуємо проблему біологічної рівноваги в грунті .

Такі препарати ми вносимо в грунт , які знищать збудників цих хвороб , як бактерії так і гриби . Цим самим ми захистимо ці рослини.

Що таке біо препарат ?

Самим важливим елементом цієї системи є заміна органічних добрив ( гною) . В теплицю ми висіваємо білу гірчицю, яка дуже швидко росте , дає гарну зелену масу за короткий період часу ( 30-40 днів ) .

Після дозрівання ця гірчиця скошується , обробляється біо деструктором , гуміфілдом і заорюється в грунт . При використанні цих трьох біо препаратів ми отримуємо швидкий розклад органічних речовин. Ці продукти замінюють гінй , але не містять насіння бур'янів ,хвороби ,інше . Фіто гормони гірчиці знищують первинну інфекцію фузаріозу. Тобто гірчиця виступає в двох ролях , як добриво ( замінник гною) і як біо фунгіцид . Цю дію має і біо деструктор . Разом ця технологія це ефективніша , краще допомагає боротися з хворобами. Деталі нової технології ми розповімо в наступних статтях . А запитаннями звертайтеся до нашого агронома .

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер