Дорадчий центр “Терра Деі”був заснований в січні 2003 року Свою діяльність дорадчий центр почав після одержання юридичного статусу в 19.02.03р.

Основна мета дорадчого центру: добровільна безкорислива діяльність, спрямована на надання різних видів допомоги мешканцям села, які займаються вирощуванням с./г. продукції: консультації, створення показових господарств,матеріально-технічна допомога..

Організує навчальні конференції по різним сільськогосподарським темам:

а) вирощування овочів  у закритому  та відкритому грунті.

б) вирощування  польових культур

в) Тваринництво , започаткування сучасне утримання та відгодівли тварин.

г) Садівництво та виноградарство

Забезпечення умов функціонування консультативного центру: Підвищення професійної підготовки господарників шляхом проведення семінарів, курсів, індивідуальних консультацій; ознайомлення з технологією вирощування окремих культур, ефективного використання мінеральних добрив,  та засобів захисту рослин; надання рекомендацій для вибору відповідного сортового набору, оцінки якості насіння та посадкового матеріалу, які найбільше відповідають існуючим ґрунтовим та кліматичним умовам;  організація ґаздівських курсів з урахуванням особливостей мікрорегіонів;

З метою демонстраційних цілей організує:

а) Показове господарство по вирощуванню овочів.

б) Демонстрацію сортів у польових умовах.

в) Розробки програми по тваринництву.

Утримання та годівля   свиней та ВРХ на основі новітніх технологій.

Організація  поїздок по обміну досвідом до вітчизняних та закордонних виробників для ознайомлення з провідними методами та технологіями виробництва;

Розробка перспективних напрямків допомоги сільському населенню, створення  нових робочих місць з метою збільшення зайнятості сільського населення, збереження.,захист   сільських традицій, сприяння оновленню духовності сільської спільноти, підвищення професійного рівня сільської громади;

Здійснення планів до 01 листопада 2009р.

  1. Проведено 284 занять у 86 населених пунктах  5 –ти районів області на угорській та українській мовах на різні сільськогосподарські теми, в яких брало участь 6138 осіб.
  2. В цих же районах радники нашого центру тримали тісний контакт з 364-ма виробниками с/г продукції,безкоштовно надавали поради на різні питання стосовно сільськогогосподарского виробництва.
  3. За допомогою Дорадчого центру виробники пять разів мали можливість поїхати до Угорщини по обміну досвідом.
  4. Організовано 6 “Днів поля” по вирощуванню різних сільськогосподарських культур.
  5. По тваринництву організовано 5 показових днів по різних методах відгодівлі свиней.
  6. В лютому 2004 року було проведено першу обласну конференцію на тему”Вирощування овочів у закритому грунті”в селі Петрово, Виноградівського району. В цій конференції прийняли участь близько 600 виробників с/г продукції.
  7. Протягом звітного періоду на сторінках преси вийшло 247 публікації.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер