Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатієві увійти в Царство Небесне (Євангеліє від Матвія, глава 19)
Крім цього підготовка цього рішення і саме рішення про допомогу мають кілька слабких сторін, які можна трохи поправити http://www.eganede.com
Процедура (сільське господарство)
1. У всьому цивілізованому світі великі проекти спочатку проходять процедуру обговорення. При цьому про обговорення ставитися до відома громадськість і запрошуються всі бажаючі. Обговорення по цій допомозі можливо і проходили, але громадськість не знала про це.
2. Завдання по розробці програми допомоги отримали лише ті установи, які створені самою КМКС або більшість працівників входять в партію. Не було експертів з інших організацій, не було конкуренції.
3. Найголовніше, що не були задіяні органи, асоціації місцевого самоврядування. А без голови села або міста не може бути вдалою допомогу. Саме ці люди повинні вирішувати кому давати допомогу. Це влада.
4. Не було залучено управління сільського господарства і фонд підтримки фермерських господарств. А там так само є програми допомоги і фінансування. Треба шукати спільні проблеми і шляхи вирішення.
5. Не було залучено спеціальні центри та зарубіжні партнери. По сільському господарству ми могли б залучити наших партнерів з Польщі, де краще розвиватися сільське господарство і підприємництво, ніж в Угорщині. А по приватних підприємцях дуже багато розробив програм фонд PRIMOM (Ніредьгаза). Ми мали з ними проект.
Але інколи буває так ,що ми можемо допомогти . Так до нас звернувся про допомогу Тур»я Реметівський психоневрологічний інтернат , який має власне господарство . А саме головне в цьому закладі є невелике господарство , де вони утримують корів ,вирощують кукурудзу, печуть власний хліб . Тому ми вирішили оглянути це господарство і подивитися ,що ми можемо допомогти. Для цього ми запросили представника управляння сільського господарства пані Ніну Кіш щоб оглянути корів і прийняти рішення .
]]>
Вот уже на протяжении многих лет государство Украина пробует создать службы , которые были бы посредником между производителем и государством . Правда попытки эти не имели системного характера , так как со сменой власти менялась концепция . Как правило , было три подхода :
- создание службы советников на базе государственного управления сельского хозяйства
- создание частных структур на принципах получения прибыли
- смешанное финансирование – часть за счет прибыли , а часть за счет государства .
И в 2004 году был принят Закон « О сельскохозяйственной деятельности советников « , где были закреплены социально – направленные мероприятия ,которые оплачивает государство , и мероприятия ,которые оплачивает получатель услуг за свой счет . Но не был решен главный вопрос – кто получает финансирование , какая структура - частная или государственная . В Польше , например , это государственные структуры ,которые существуют с 1945 года в каждой области . В Голландии это частные структуры ,которые существуют там уже больше двухсот лет . А в США этим занимаются университеты ,так как у них очень большие наделы земли у фермеров . Не был решен вопрос кто делает работу и получает за нее деньги . Правда и деньги выделяли где-то три года , а именно с 2007 по 2009 годы . Эксперт ,который понимает одних и других . Так в суде между судьей и ответчиком есть адвокат .
]]>В рамках этого договора правительство Венгрии предоставляет нашему фонду и еще трем организациям по 4 000 000 форинтов .
Так как речь идет о государственных деньгах , то о каждом форинте надо дать отчет . В Европе действует принцип « публичности общественных финансов « согласно которому при получении денег из бюджета об использовании должны знать все , кто платит налоги . Так как эта помощь идет нам из собранных в Венгрии налогов.
Вот на что мы попросили деньги ( бюджет ) из Министерства
]]>
Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.
Нормами названого вище Закону встановлено перелік об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які не є об’єктом оподаткування, а саме:
]]>
У своїй роботі ми намагаємося вивчити досвід наших сусідів. Потім ми дивимося, що з цього досвіду можна застосувати в наших умовах. З наших сусідів, а це Угорщина, Румунії, Словаччина, Польща змогла краще за всіх організувати роботу сільського господарства. Правда самі поляки вважають, що краще за всіх у них пройшла адміністративна реформа. Зараз у них найменша сільська рада повинна мати не менше 5000 тисяч жителів. Дуже багато податків, наприклад податок на прибуток, у селі можуть або зменшити або звільнити від сплати. Нові фірми, які мають велике значення для села, звільняються від податків на п'ять років.
Але нас більше цікавлять проблеми сільських виробників. У 2013 році ми вже мали проект з поляками з вирощування яблук. Ми провели кілька занять в Україні, а потім була поїздка до Польщі. Цей проект дуже нам допоміг. Минулого року ми посадили невеликі міні-сади і цього року отримаємо урожай. Отримаємо урожай від польських яблунь, які ми отримали в подарунок в Польщі. ). Цей проект фінансувала програма RITA
А так же буде врожай від яблунь, які подарував нашим сім'ям пан Мелеш Василь (голова ФГ «Коник« Сторожниця).
Цього року ми знову подали заявку на фінансування. І знову фонд погодився виділити нам допомогу, правда не в тих обсягах, які ми пропонували. Але зараз криза і всі фонди скорочують розмір фінансування.
]]>Наш фонд пішов шляхом надання теплиць для вирощування ранніх овочів , а фундація Хайфер разом з компанією Данон почала проект по вирощуванню суниці.
Проект реалізується Міжнародним благодійним фондом "Добробут Громад" (Heifer-Ukraine), і фінансується партнерами - "Екосистем Фондом Данон", компаніями "Дантрейд", "Данон Україна" і Heifer International (США).
Цього року очікується врожай близько 260 тонн суниці садової, який буде перероблено та використано для потреб компанії Данон Україна. Цими об'ємами планується покрити 100% потреб компанії в суничних наповнювачах.
Нещодавно проект розпочав співпрацю з сімейними фермами, які займаються вирощуванням суниці садової. Так, цього року залучено чотирьох фермерів з Тернопільської та Львівської областей. В сукупності вони засадять 7 га суниці садової на умовах співфінансування. Це означає, що фермери вже самі готові частково фінансувати витрати пов'язані з вирощуванням суниці.
]]>
Перші дотації США давали в Алясці місцевим індіанцям , так як вони не дуже хотіли робити . На жаль , результат не був дуже гарний .
З 2003 року наш дорадчий центр випробовує різні моделі допомоги на селі , але ми не можемо давати дотації , як держава . Головна наша ціль це навчити людей отримувати прибуток на землі , а не дати теплицю чи корову . Ми даємо теплиці багатодітним для того , щоб на практиці показати , що наші знання приносять прибуток . Та й теплиці ми даємо на поворотній основі . Так в 2007 році ми планували поставити за допомогою Голландії 40 теплиць, а їх вже 88 в області . Якщо би родини не повертали кошти , то лише 40 сімей отримали би теплицю . Хтось би отримав все , а хтось нічого . Для Польщі ця модель не дуже підходить , так як там фермер при покупці трактора дістає компенсацію в розмірі 50 % ( правда без ПДВ ,АФА,ВАТ ) . А в бідній країні діють інакші правила
]]>
Організація призначення та виплати Допомоги здійснюється органами соціального захисту населення за місцем проживання одного батьків (а за їх відсутності - опікунів), чи за місцем народження дитини.
З метою отримання Допомоги, протягом 12-ти місяців з моменту народження дитини до органу соціального захисту населення разом з пред’явленням документу, що посвідчує особу, необхідно подати заяву, до якої додається копія Свідоцтва про народження дитини.
У випадку народження двох і більше дітей до заяви про отримання Допомоги додаються копії Свідоцтв про народження кожної дитини.
Розмір Допомоги, зважаючи на вимоги Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», нараховується із врахуванням розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років. Відповідно до згаданого Закону, прожитковий мінімум для дітей віком до шести років становить:
]]>