Свято в дитячому будинку "Добрий Самаритянин"

В нашому житті все розплановане , розраховане . Ми всі думаємо про роботу, кризи, курси валют, інфляції , тобто ми зайняті власними проблемами і рахуємо, що в нашому житті не має місця для чудес .

Але в житті стаються чудеса і про одне таке чудо ми хочемо розповісти Вам ,нашим читачам.

Вже четвертий рік поспіль компанія АМАКО спільно з телепрограмою "Сільський час" та журналом "Агро експерт" ведуть рубрику "Кращий господар в Україні". В цьому році ця робота була продовжена і весь 2012 передача «Сільський час « робила невеликі репортажі про роботу кращих виробничників в усіх регіонах України .

Від Закарпатської області були представлені два виробники – дитячий будинок « Добрий Самаритянин « Велика Добронь і господарство « Ласточка» з села Галоч . На жаль , з Галоча не було представника на церемонії вручення нагороди на виставці « Зернові технології 2013 « . Але приїхав Катко Василь Федорович з дитячого будинку «Добрий Самаритянин «.

Кращим господарем року став Олександр Мельник , директор ТОВ « Надія» з Харківської області . Головним призом була пара коней поні шотландської породи і ці коні мали бути вручені переможцю.

Але після офіційної церемонії була вечеря , де всі могли поговорити один з другим . Тут були гості з Америки,Німеччини і Голландії,що поставляють техніку в компанію АМАКО . І всім надавали право розповісти про своє господарство 2-3 хвилини . Отримав слово і пан Катко з Доброні і розповів про свою роботу ,про дітей,що виховуються в дитячому будинку . Коли цю розповідь почув головний переможець пан Мельник ,то він прийняв рішення передати головний приз дитячому будинку «Добрий самаритянин« С велика Добронь. І про це він сказав на святі.

Але зима була дуже довга і лише тепер цих поні змогли привезти в Добронь . Всі витрати на себе взяла компанія «АМАКО» . І ось керівник філіалу компанії АМАКО у Львові Федір Скоцик урочисто вручив ці тварини дітям дитячого будинку .

Радості дітей не було меж . Самі маленькі зразу вилізли на тварин, а старші почали гладити. Правда, коні ще досить боялися від дітей. Довга дорога і нове місце не давало їм нормально поводитися. Але скоро вони звикнуть і будуть радувати дітей.

На фото : Федір Скоцик дарує поні дітям

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер