День поля «YukselSeeds»

або Турецький огірок з Угорським присмаком

Сліпець Олександр

комерційний директор ТОВ «Лєда-Агро»,

офіційного представника компанії «YukselSeeds»

Подія

Перший відкритий День Поля компанії «YukselSeeds» в закритому ґрунті по огірку. Для турецької компанії це був дебют у проведенні самостійного семінару. Подія пройшла на високому рівні з великою зацікавленістю усіх учасників. Компанія планує з кожним наступним разом підвищувати рівень таких заходів, розширюючи свій асортимент, що стане запорукою проведення успішних семінарів.

ОгірокМозаїк F1

Місце проведення

12 квітня 2013 року пройшов перший спеціалізованій відкритий день поля компанії Yukselseeds в одному з найкрасивіших регіонів нашої країни, на Закарпатті, в селі Геча, яке в свою чергу знаходиться у прикордонній зоні з Угорщиною. Вся практична та теоретична робота проводилась на базі фермерського господарства «Терра», яке стало сортовипробувальною станцією компанії «YukselSeeds».

 


Команда»Лєда-Агро», F1

Учасники

На перший день поля «YukselSeeds» було запрошено всіх бажаючих ознайомитись з продукцією. Зокрема, із огірками Мозаїк F1 та Капрікорн F1, що вже встигли дуже добре себе зарекомендувати на ринку України. Подію відвідало близько 80-ти чоловік, серед яких були присутні агрономи з найближчих господарств, виробники продукції, дилери регіону та люди, зацікавлені в отриманні найліпших результатів у вирощуванні овочів. Подію висвітлювало місцеве телебачення, а також представники всеукраїнських періодичних видань.

Toth Gyula

Керівник ФГ «Терра», Товт Дюла Йосипович

Семінар

Під час проведення семінару учасники ознайомилися з усією асортиментною лінійкою продукції компанії, саме зокрема із такими культурами як: томати, баклажани, перець, диня, кавун, кабачок та ін. Найбільше уваги організатори приділили огіркам. Семінар проводив Олексій Аршинов, провідний спеціаліст з розвитку продукції компанії «Лєда-Агро». Після ознайомлення з продукцією, слово взяв на себе власник ФГ «Терра» ТовтДюла Йосипович, який відзначив основні аспекти в вирощуванні та поділився своїм досвідом вирощування огірка в закритому грунті. Після виступу учасники перейшли до теплиць та на свої очі мали змогу подивитись та скуштувати огірки. В теплицях слово взяли люди які вже ознайомлені з огірками Мозаїк F1 та Капрікорн F1, які їх вирощували і знають на своєму досвіді,як отримати з цього результат. Майже всі відмітили, що основою являється дотримання технології вирощування по конкретно взятому гібриду. Ще раз було наголошено на відмінностях цих гібридів, а саме:

- Мозаїк F1 – стресостійкість та ранньостиглість. «Стрессоустойчивость – это очень важное, а порой и просто необходимое свойство гибрида для успешного выращивание в сложных климатических условияхнашей страны. Был период когда в один день отсутствовал свет, а на второй день были проблемы с отоплением, и не смотря на эти критические условия огурец выстоял без потерь.» - зауважив директор господарства ТовтДюла Йосипович.

-Капрікорн F1 – високий ранній урожай та товарний вигляд. «Эти огурцы не требуют дополнительной рекламы и продают себясами, что является важным фактором для выгодного и быстрого сбыта готовой продукции,особенно при работе с кафе и ресторанами». – відзначив приватний фермер Олександр, який вже не перший рік вирощує саме огірки Турецької селекції.

Ще однією цікавинкою для присутніх стало сліпе оцінювання гібридів огірка за двома показниками: товарний вигляд та смакові якості. Присутнім було запропоновано обрати серед плодів КапрікорнF1, МозаїкF1 та двох інших популярних на території України гібридів.

Кожна людина отримувала стікер для голосування і вкидала його в коробку з найбільш сподобавшимся гібридом. Голоси розподілились наступним чином

Всі присутні були задоволені побаченим, і після роботи в теплицях всіх було запрошено на дружній обід, на якому компанія «Лєда-Агро» ще раз подякувала ФГ «Терра» в особі його директора, та вручила йому пам`ятну подяку за проведення дослідницької роботи.

Результат

Основним результатом цього семінару стало ознайомлення клієнтів та партнерів з новими високопродуктивними гібридами огірка Мозаїк F1 та Капрікорн F1 та проведення роботи з поліпшення ситуації при вирощуванні та отриманні більш високих та ранніх результатів та врожаїв.

Що далі?

А далі на всіх буде чекати ще один, розширений День Поля, на якому окрім огірка буде представлено всі перевірені гібриди компанії «YukselSeeds», а також новинки компанії. Заплановано, що наступного разу у події братимуть участь безпосередньо селекціонери компанії «YukselSeeds». Дати проведення попередньо зазначені на середину червня. Також, в цих же датах відбудеться день поля в Центральному регіоні, а саме в с. Водяне, Запорізької області. Більш детальну інформація буде повідомлено пізніше.

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер