«Буро – карпатський проект« для багатодітних родин

На Паску хочеться писати щось гарне . Тому ми з радістю хочемо розповісти про новий проект ,який ми починаємо в цьому році .

Основною цінністю для нашого фонду є родина . І ми шукаємо всі можливі способи для того , щоби наші родини могли отримати прибуток і щоб чоловіки і жінки не їхали на заробітки в Угорщину, Росію чи Україну . Там , де щасливі родини , там і країна щаслива .

Для того , щоби люди чесно могли заробити гроші була розроблена програма « Зелений дім « і в чотирьох районах області вже є 80 теплиць або 3 ,2 гектари землі під плівкою. Цей проект стали копіювати і інші фонди. Правда вони міняють назву , але суть одна – надання теплиць для виробництва ранніх овочів . Але ми раді, що всі стали думати над тим ,як допомогти родинам . Навіть в Угорщині фонди стали давати родинам насіння для вирощування овочів або поросят . Років 10 тому всі рахували , що треба лише навчити людину, а тепер ми не лише учимо , а й допомагаємо .

В цьому році ми розпочнемо проект « Зелене яблуко « , в якому багатодітні родини будуть отримувати саджанці яблук . Цей проект став можливий дякуючи голові фермерського господарства « Коник « Мелеш Василю. Вперше велику допомогу нашим родинам дадуть не голландці, німці чи угорці , а місцевий господар . Для нас це багато значить . А ще пан Мелеш допоможе і навчанням і консультаціями на базі свого господарства .

А ще завдяки Європейській Комісії ми надамо багатодітним родинам 40 корів буро – карпатської породи . Крім цього , навчимо робити сир в домашніх умовах . Надамо необхідне обладнання . Тобто буде випробувана іще одна модель допомоги багатодітним родинам . Чому саме буро карпатська порода ? А тому що ця порода є місцевою і найкраще підходить і для Берегівського району і для Тячева . На жаль , ця порода збереглася лише в декількох господарствах в області . І ми хочемо відновити цю породу . Нам будуть допомагати колеги з Дебреценського аграрного університету ,які хочуть провести дослідження цієї породи .

Хто може прийняти участь в цій програмі ?

Багатодітні родини , які пройдуть навчання , і доведуть , що мають знання і можливість утримувати ці корови в себе дома . Тобто будуть перевірені можливості давати корми цим тваринам і приміщення для утримання . Також будемо вивчати чи є можливість продати продукцію. Як правило , в селах , що недалеко від міста , не має проблем із продажем молока . Крім цього , власник має застрахувати ці корови , а потім повернути кошти , щоб ми могли і далі купляти іншим родинам нових тварин . Проект дуже важкий , але ми віримо в те , що в добрих руках ці тварини принесуть прибуток нашим родинам .

З 1 травня можна прийти в Терра Деї і написати заяву тим , хто хоче отримати корову .

Вітаємо всіх Вас зі світлим святом Воскресіння Христа . Бажаємо всім гарного здоров'я , теплого сімейного щастя і віри .

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер